Zsámbék Hivatkozási szám: 5787700 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5787700
Részletes leírás
ZSÁMBÉKON panorámás 432 négyzetméteres telek eladó!
\nAz építési övezet, ahol található Vt-11, mely övezet örökségvédelmi és településképi szempontból jelentős értékeket képviselő és meghatározó terület, amelyen az alábbi előírásokat kell figyelembe venni:
\nHÉSZ szerint:
\n- a kialakítható legkisebb telek terület: 400 nm
\n- a kialakítható legnagyobb telekszélesség 12 m
\n- a beépítésnél alkalmazható legnagyobb terepszint feletti beépítettség 30 %
\n- a beépítésnél alkalmazható legkisebb zöldfelületi arány 45 %
\n
\nA telken nyeregtetős, egyszintes lefelé lépcsőző tömeggel épülő házat fogad el a Hivatal. Autentikus parsztház.
\nA telekre készült még régebben egy házterv, amellyel a jelenlegi tulajdonos rendelkezik és átadja a leendő Tulajdonos részére.
\n
\nAmi fontos és figyelembe kell venni az épület tervezésénél, hogy az utca felé a Hivatal nem engedélyez garázskaput.
\nA víz a telken van a villany és a csatorna a telek előtt található az utcában.
\n
\nHívjon bizalommal a több információért!
\n
\nCSAK NÁLUNK: EGYEDÜLÁLLÓ LAKÁSHITEL konstrukciók a tőlünk vásárolt ingatlanok finanszírozásához.Jöjjön el egy díjmentes tanácsadásra! VEVŐINKNEK MINDEN SZOLGÁLTATÁS DÍJMENTES!
Hirdető adatai
|
Képek
|