Budapest, VII.kerület Hivatkozási szám: 5798825 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5798825
Részletes leírás
A Városliget közelében, 4. emeleti (liftes házban), nappali + 1 külön bejáratú szobás, napos, szép állapotú 45 m2-es lakás keresi új gazdáját. A lakás kialakításnál nagy hangsúlyt fektettek a gyakorlatiasságra és a kényelemére ezáltal a fürdő, WC, konyha különálló. A hidegburkolatok szép állapotúak, az elektromos hálózat korszerűsítve lett. A lakás fűtését egy új cirkós egység biztosítja (padlófűtés és radiátor), a meleg vízről szintén a cirkó egység gondoskodik. A lakás homlokzata szigetelve van.
\n
\nA lakás teljes havi rezsije 40.000 Ft., ebben sokat segít az új és nagyon takarékos cirkó egység. A lakás teljesen gépesített (új hűtő+ fagyasztó, mosogatógép, beépített mikró, mosógép) és bútorozott, ha kell azonnal költözhető vagy kiadható.
\n
\nA házban jó néhány felújítás már megtörtént, pl: külső, belső homlokzat felújítása, műszaki állapot korszerűsítésé és a tető javítása. Most van folyamatban és július végéig be is fejezik a körfolyosók megerősítését, felújítását és burkolását.
\n
\nAz ingatlan remek helyen van. Percek alatt elérhetőek a főbb tömegközlekedési csomópontok, ahonnan Budapest bármelyik része könnyedén megközelíthető. Troli busz: 70, 74, 75, 78, 79 Busz: 30, 30A, 20E, 5, 7, 7E, 8E, 133 Metró: M4, M2, M1.
\n
\nA környék infrastruktúrája is kiváló: üzletek széles választéka, SPAR, Garay Center mind a közelben.
\n
\nKérdéseivel és megtekintési szándékával keressen bátran, várom megtisztelő hívását.
\n
\nReferencia szám: LK099022
Hirdető adatai
|
Képek
|