Budapest, I.kerület Hivatkozási szám: 5819779 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5819779
Részletes leírás
KIADÓ ELEGÁNS LAKÁS AZ I. KERÜLET SZÍVÉBEN, A DÖBRENTEI UTCÁBAN - BUDAPEST EGYIK LEGRANGOSABB LOKÁCIÓJÁBAN!
\n
\nA Budai Várnegyed közvetlen közelében, a történelmi Várkert Bazár és a Halászbástya szomszédságában, hosszú távra kiadó egy 94 m2-es, bútorozott és gépesített, kiváló állapotú lakás.
\n
\nA lakás magasföldszinten helyezkedik el, cirkófűtéssel rendelkezik, belső elrendezése jól átgondolt: 2 tágas szoba, 2 fürdőszoba, igényes, világos terek. Elosztásának köszönhetően irodai funkcióra is kiválóan alkalmas.
\n
\nKülönleges adottságok:
\nNéhány lépés a Duna-parttól, a Budai Vártól, a Clark Ádám tértől, valamint a Várkert Bazártól
\n
\nDunai panoráma a közvetlen közelből
\n
\nKiváló közlekedés: a 19-es és 41-es villamos, 5-ös, 105-ös busz, M2-es metró a közelben, gyors kijutás Pest felé és a budai hegyvidékre is
\nLokáció - Döbrentei utca:
\nA Döbrentei utca a Duna-part mentén húzódik, a Lánchíd és az Erzsébet híd között, a Budai Vár lábánál. Kulturális és történelmi közeg, nagykövetségek, irodaházak, exkluzív lakóépületek és zöld parkok ölelik körül. Mindenhez közel van - valódi ritkaság Budapesten.
\n
\nAjánljuk diplomaták, ügyvédi irodák, külföldi cégek képviseletei vagy nívós magánbérlők számára is.
\nMegtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges. Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom hívását bizalommal!
\nM308945
\n
\nReferencia szám: M308945-ITV
Hirdető adatai
|
Képek
|