|
Budapest, III.kerület Hivatkozási szám: 5829361 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5829361
Részletes leírás
DUNAI PANORÁMÁS GYÖNGYSZEM AQUINCUMBAN
\nEladásra kínálunk a III. kerületben, Aquincum szívében egy csendes, igényes, 78 m2-es 2 szobás lakást + 57 m2 terasz, mely ideális lehet saját otthonnak, de befektetésnek vagy kiadásra is alkalmas.
\nA lakás az eredeti tervekhez képest át lett alakítva. A konyha máshova került (visszahelyezhető), illetve a fürdő falát üvegfalra szerették volna cserélni. Az üvegfal méretre le van gyártva, igény szerint beépíthető. A remek elosztásnak és a nagy tereknek köszönhetően további egy vagy két félszoba / szoba kialakítható.
\nA terasz a Dunára örök panorámás.
\nA közös költség 25.000 Ft havonta.
\nA lakáshoz tartozik egy 8 m2-es tároló is, amely benne van az árban.
\nA saját parkoló a teremgarázsban opcionálisan megvásárolható 15M Ft-ért.
\nA lakás közvetlen környezetének infrastruktúrája is kiváló. Közelben található óvoda, iskola, bölcsőde, orvosi rendelő, posta, patika és számos bevásárlási lehetőség. A szabadidő eltöltésére is bőséges lehetőséget nyújt a közelben lévő Római part.
\nAutóval a teremgarázson kívül az utcán is lehet parkolni díjfizetés ellenében. Ez a helyi lakosok számára kedvezményes árú éves engedéllyel megoldható. A tömegközlekedést használók is pár perc sétával elérhetnek buszokat, valamint a H5 hévet.
\nAmennyiben a lakás felkeltette érdeklődését, ne habozzon keresni a lenti elérhetőségeimen.
\nDe ha ügyvédre vagy hitelre van szüksége, vagy csak kiváncsi a lehetséges támogatások igénybevételére, akkor is hívjon és segítek.
Hirdető adatai
|
Képek
|