|
Budapest, I.kerület Hivatkozási szám: 5832942 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5832942
Részletes leírás
Remek helyen, az I. kerületben, a Déli Pályaudvar közelében önálló helyrajzi számon nyilvántartott, 24 m2-es, teljesen felújított garázs eladó.
\n
\nA garázs egy 1972-ben épült, jól karbantartott társasház földszintjén helyezkedik el, a belső udvarról megközelíthető, ahova a kapualjon keresztül jutunk, ezért kiemelten védett és biztonságos ! Minimális hajlásszögű, széles rámpán közelíthető meg, a rámpa alján vízelvezető folyókával. Teljesen felújított, a távirányítóval működtethető, hőszigetelt, vadonatúj elektromos garázskapuval záródik. A víz, villany be van vezetve, így akár műhely, raktár vagy egyéb céllal is használható. Télen is legalább 12 C a belső hőmérséklet külön fűtés nélkül.
\n
\nMéretek : 3,69 * 6,67 * 2,00 m
\nAz elektromos kapu mérete: 258 x 177 cm
Hirdető adatai
|
Képek
|