|
Budapest, III.kerület Hivatkozási szám: 5839481 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5839481
Részletes leírás
Panorámás luxusvilla Testvérhegyen ahol a természet és az exkluzivitás találkozik.
\n756 nm lakótér
\n200 nm terasz
\n7 állásos mélygarázs
\nWellness
\nMedence
\nLift
\n3 lakásos kialakítási lehetőség.
\nA III. kerület szívében, a közkedvelt Harsánylejtőn, eladó ez az igazi ritkaságnak számító, exkluzív, kétszintes családi ház, mely luxus társasházként is hasznosítható. A természet közelsége, a belső terek tágassága és a modern technológia ötvözete teszi ezt az ingatlant egyedülállóvá Budapesten.
\nMit kínál ez az ingatlan, amit más nem? Több, mint 750 nm-nyi gondosan megtervezett élettér, + 200 nm terasz, egy szinten több mint 300 nm. 8 hálószoba, 5 fürdőszoba, 2 amerikai konyhás nappali, belső lift.
\nMélygarázs 7 autó számára, 3 tároló és gépészeti helyiség.
\nPrivát wellnessrészleg: szauna, fitness terem, 8,5×4,5 méteres kültéri medence.
\nTetőkert és panorámás teraszok kilátással az erdőre és a városra.
\nPasszívház-minőségű gépészet: hőszivattyús fűtés-hűtés, mennyezeti hűtés, padlófűtésKözvetlen kertkapcsolat természetvédelmi területhez saját erdőkapu a nyugalomhoz.
\nMinden hálóhoz saját fürdő tartozik és mindegyikhez kialakítható külön gardrób is.
\nA villa jelenleg családi házként funkcionál.
\nA földszinten egy több, mint 300 nm-es lakás van kialakítva és a penthouse részben található a szülői lakosztály.
\nKialakítási lehetőségek: Családi házként használva ideális többgenerációs otthon vagy akár 3 külön lakásként is funkcionálhat társasházzá alakított. Lokáció városban, mégis zöldben, nyugodt környezetben.
\nCsendes, zsákutca Testvérhegyen, luxus környezetben.
\nKiváló megközelíthetőség, mégis természetvédelmi övezet szélén.
\n2196 nm telek, ahol csak a madárcsicsergés hallatszik.
\nA ház műszakilag teljes készültségi fokban van, a vevő a belső dizájnt, a kertet és a medencét a saját igényeire formálhatja.
\nNézze meg Ön is személyesen és szerezze meg ezt a tökéletes ingatlant.
\n
\nIrányár: 1399000000 Ft
\nÉrdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu
\n
\nReferencia szám: HZ091259
Hirdető adatai
|
Képek
|