|
Budapest, XVIII.kerület Hivatkozási szám: 5840933 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5840933
Részletes leírás
ÖSSZEKÖLTÖZŐK, NAGYCSALÁDOSOK, BEFEKTETŐK FIGYELEM!!!
\n
\nEladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszuterénnel rendelkező, tégla építésű összközműves családi házat, 510 nm telken.
\n
\nFedezze fel ezt a különleges, 1990-ben épült tégla szerkezetű ingatlant, ami nem csak méretével, de sokoldalúságával is kiemelkedik a piacon. A napfényes, részben felújított ház nem csak egy, de két külön bejáratos lakással rendelkezik, így tökéletes választás nagy családok számára, vagy akik szeretnék a generációkat egy fedél alatt tartani, ugyanakkor fontos számukra a privát tér. A két külön bejáratos lakás lehetővé teszi, hogy mindenki megtalálja a saját nyugalmát, miközben együtt is lehetnek.
\nKiváló befektetés is lehet azok számára, akik a jövőben kiadáson gondolkoznak, hiszen a két lakás könnyen bérbe adható.
\n
\nAz összközműves ingatlan tágas tereivel, belső három szintjével várja új tulajdonosait. A kedvező tájolású, két erkéllyel rendelkező épületben a fűtésről gáz kazán és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, így télen is kellemes melegben élvezheti az otthonát. A felső lakás részben modern műanyag ablakokkal is felszerelt, amelyek hozzájárulnak a jó hőszigeteléshez és a rezsi költségek csökkentéséhez. Az alsó lakás még fa tokos ablakokkal, szobák zsalugáterrel vannak ellátva.
\n
\nElrendezése: Fedett, ablakos zárható terasz ( alatta tároló) és előtér/szélfogó itt van mindkét lakás fa bejárati ajtaja.
\n1. Lakás: Előszoba, étkező, konyha, kamra. Nappali, közlekedő, erkélyes szoba, toalett, kádas fürdő.
\n2. Lakás: Lépcsőtér, amerikai konyhás nappali ( itt a padlás feljáró),közlekedő két kisebb és egy nagyobb szoba mely erkéllyel rendelkezik. zuhanyzós fürdő és toalett. Padlásnál kőzetgyapot szigetelés.
\nPince/szuterén és garázs: Lépcső,közlekedő, fa tároló, két tároló helység és a szerelőaknás garázs elektromos garázsajtóval.
\nSzobákban parketta burkolatok, vizes helységek hidegburkolattal vannak ellátva.
\nMeleg víz ellátása mindkét szinten bojlerekről megoldott, 1. lakásban a fürdőben, emeleten pedig a padlástérbe lett elhelyezve.
\nKülön villanyórákkal és vízórákkal ( a vízórák nincsenek hitelesítve) vannak ellátva a lakások.
\nEmeleti lakás felújítása folyamatos, új vízhálózat, új fürdő és toalett helység, Radiátorok kb. 6 évesek. A felújított részen új dupla üveges nyílászárók, nappali részben redőnyökkel.
\n
\nA kényelmes parkolásról egy fedett kocsibeálló 2 autó részére akár és a pince-szuterén szinten található, szerelőaknás garázs is gondoskodik, amely kiváló lehetőséget biztosít a hobbiautók vagy családi járművek biztonságos tárolására.
\nA kocsi beálló mögött tárolásra alkalmas kis épület található. A ház mögött egy teljesen felújítandó, zárható, fedett teraszos melléképület is helyet kapott.
\nEsővíz elvezetése a régi emésztőbe történik.
\n
\nAz ingatlan Budapest 18. kerületének csendes, mégis jól megközelíthető részén helyezkedik el, közel minden szükséges infrastruktúrához, beleértve iskolákat, óvodákat, bevásárlóközpontokat és tömegközlekedési csomópontokat.1 utcára játszótér.
\nValamint karnyújtásnyira a repülőtér és Vecsés is, így befektetésnek is kiválóan alkalmas, mivel könnyen kiadható bérbe.
\n
\nAz ingatlantól néhány perc sétára( kb 150 méterre) találhatóak a 193E, 236, 236A és 266-os buszjáratok megállói, valamint 800 méterre az 50-es villamos Béke téri megállója.
\n
\nÖsszegzésként, ez az ingatlan kiváló választás lehet azok számára, akik egy több generációs, napfényes otthont keresnek, extra helyiségekkel mint pince és szerelőaknás garázs, közel a városközponthoz, mégis távol a város zajától. Budapest 18. kerülete egy nyugodt környék, amely a családok számára ideális élőhelyet biztosít, közel a természethez, de mégis elérhető távolságra a városi élet nyüzsgésétől. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, vegye meg álmai otthonát egy dinamikusan fejlődő kerületben, ahol a történelmi hangulat és a modern kényelmi szolgáltatások tökéletes ötvözetét élvezheti!
\nAmennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
\nJöjjön el, nézze meg, szeressen bele, legyen Ön a a következő lakója!
\n
\nÉrd: Kulcsár Imola, tel: +36/20/240 4146, e-mail: kulcsar.imola@dh.hu
\n
\nAz ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával!?
\nHitelre történő vásárlás esetén Bankfüggetlen Credipass Pénzügyi Szakértőnk kötelezettség nélkül megtalálja az Ön számára legkedvezőbb megoldást! A tanácsadás ingyenes!
\n
\nReferencia szám: HZ025491
Hirdető adatai
|
Képek
|