|
Karancsság Hivatkozási szám: 5848800 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5848800
Részletes leírás
Szintenként is eladó, több bejárati lehetőség!
\n
\nNógrád vármegye Karancsság településen, eladásra kínálok egy két szintes, minimum 6 szobás, dupla teraszos, dupla fürdőszobás családi házat. Az ingatlan alsó szintjén 3, a felső szinten 1 külön bejárat van, így 2 generáció számára is megfelelő. A villanyórák szintén ennek megfelelően vannak kialakítva. Mindkét szinten van konyha, fürdő és WC külön helyiségben.
\n
\nA házra a tágas terek jellemzőek, kiváló felújítási alap.
\n
\nKözművek telken belül, 1/1 tehermentes.
\n
\nA telekre két irányból lehet behajtani kocsival, egy mellékutcából(főbejárat) és a 22-es főútról is közvetlenül, akár teherautóval is megközelíthető, így vállalkozás részére is kiváló.
\n
\nSalgótarjáni lakáscsere lehetséges értékegyeztetéssel .
\n
\nTovábbi képekért hívjon! Az ingatlanról elsősorban telefonon érdeklődjön!
\n
\nKomoly érdeklődőknek videót is tudok küldeni, akár idegen nyelven is.
\n
\nA Budapest felé vezető 21-es számú 4 sávos főútvonal és Salgótarján megyeszékhely, az ingatlantól kb. 10 km-re található, melyen kb. 90 perces autóútra van a főváros. A két város közt állandó távolsági buszjárat indul minden órában, kb.100 perces menetidővel.
\n
\nIngatlanja adás-vételéhez teljes körű ügyintézést biztosítunk, ideértve a kedvezményes hitellehetőséget is, ingatlan és hitel egy kézben.
\n
\nIngatlanközvetítés féláron, itt nincs áfa!
\n
\nAmennyiben a vásárláshoz el akarja adni saját ingatlanját, szívesen segítek.
\n
\nMegtekintési igényét kérem előre jelezze telefonon, min. 1 nappal korábban.
\n
\nIdegen anyanyelvű vevők részére is állok rendelkezésre.
\nEU-n kívüli vásárlók ügyintézésre bejáratott gyakorlattal rendelkezünk.
\n
\nIf you are foreign citizen, please do not hesitate to contact me via email.
Hirdető adatai
|
Képek
|