|
Rácalmás Hivatkozási szám: 5858538 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5858538
Részletes leírás
Eladó belterületi építési telek Rácalmáson
\nFejér vármegyében, Rácalmás kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 555 négyzetméteres, belterületi építési telket, amely ideális választás lehet családi ház építésére, befektetőknek vagy vidéki életet tervezőknek.
\nA telek körbekerített, sík területű, 30%-os beépíthetőséggel rendelkezik. A villany az utcában elérhető, a víz és csatorna pedig a hátsó szomszéd felől beköthető ? a szükséges tervek már elkészültek, így a közművesítés gyorsan megvalósítható.
\nRácalmás kiváló infrastruktúrával rendelkezik: iskola, óvoda, bolt, buszmegálló, Duna-part, valamint az M6-os autópálya is könnyen elérhető. A környék nyugodt, kertvárosias hangulatú, kiválóan alkalmas hosszú távú otthon megteremtésére.
\nTeljes körű ügyintézésben segítjük ügyfeleinket díjtalanul: mobil bankári szolgáltatással, kedvezményes hitellel, az adásvétel és átírás teljes lebonyolításával.
\nTovábbi kérdések esetén várom hívását, akár hétvégén is!
\nÜdvözlettel: Bocsor István
\nistvan.bocsor@otpip.hu
\n+36/70 622 84 93
\n
\nReferencia szám: M308911
Hirdető adatai
|
Képek
|