|
Mezőlak Hivatkozási szám: 5910245 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5910245
Részletes leírás
Mezőlakon eladó egy 120 m2-es, 3 szoba + nappalis, FELÚJÍTANDÓ családi ház NAGY TELEKKEL és JÓ ALAPOKKAL. Az ingatlan 1968-ban TÉGLÁBÓL, MAGAS KŐALAPZATRA épült. STATIKAILAG JÓ ÁLLAPOTÚ, NINCS LÁTHATÓ VIZESEDÉS, a tetőszerkezete JÓ. ZSÁKUTCÁBAN helyezkedik el, ami a gépkocsiforgalom szempontjából BIZTONSÁGOS.
\n
\nFőbb jellemzők:
\n- Netto alapterület: 120 m2
\n- Helyiségek: 2 nagyobb és 1 kisebb szoba, nappali, közlekedő, külön WC, fürdőszoba (külön FÜRDŐKÁD és ZUHANYKABIN), főzőfülke, kamra, külön étkező, konyha
\n- 13 m2-es FEDETT TERASZ
\n- A ház egy kis része alatt PINCE található
\n- Nyílászárók: az utcafronti 2 nagy szobában MŰANYAG NYÍLÁSZÁRÓK, máshol régi FA, SIMA ÜVEGES ablakok
\n- Fűtés: GÁZ CIRKÓ vagy VEGYES TÜZELÉSŰ kazán, RADIÁTOROS hőleadással
\n
\nTelek és környezet:
\n- 1723 m2-es, KÖRBEKERÍTETT telek
\n- Több MELLÉKÉPÜLET
\n- ZSÁKUTCAI elhelyezkedés, BIZTONSÁGOS közlekedés
\n
\nMiért lehet jó választás?
\n- JÓ ELRENDEZÉS, átgondolt helyiségkapcsolatok
\n- FELÚJÍTÁSRA KIVÁLÓ ALAP, a szerkezet és a tető állapota TÁMOGATJA a korszerűsítést
\n- NAGY, HASZNÁLHATÓ TELEK, sokoldalú lehetőségekkel
\n
\nA ház FELÚJÍTANDÓ, ugyanakkor a kedvező alapadottságok és a praktikus beosztás miatt JÓ ALAPOT biztosít a saját igények szerinti kialakításhoz. Ajánlott MINDENKINEK, aki értékeli a masszív TÉGLA építést, a NAGY TELEK előnyeit és a ZSÁKUTCA nyugalmát.
\n
\nÉrdeklődés esetén szívesen adunk további információt és időpontot a megtekintéshez.
\nAmennyiben felkeltette ez a remek ingatlan a figyelmét, vagy kérdése lenne keressen bizalommal!
\nÉrdeklődni: Molnár Márk Telefon: 06 30 265 5725
\n
\nReferencia szám: M322219-ITV
Hirdető adatai
|
Képek
|