|
Budapest, XIII.kerület Hivatkozási szám: 5930807 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5930807
Részletes leírás
A XIII. kerületben, Budapest egyik legjobb városi lakóövezetében, keresi új tulajdonosát egy amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 68 m2-es lakóterületű, saját célra felújított lakás teljes bútorzattal. Ha modern és fiatalos, azonnal költözhető vagy bérbe adható ingatlant keres, akkor ezt feltétlenül nézze meg!
\n
\nMIÉRT IDEÁLIS A LAKÁS?
\n 6. emeleti, 68 m2-es, 2 szobás, 2 fürdőszobával rendelkező, modern ingatlan.
\n Felosztása: amerikai konyhás nappali és étkező, terasz, 2 db szoba, kádas fürdőszoba-wc, zuhanyzós fürdőszoba-wc.
\n Kialakítása modern, elosztása logikus, a szobák tájolása nyugati.
\n 2021-ben épült, magas minőségű és esztétikus anyagokkal, igényes burkolatokkal készült.
\n A szobák laminált padlóval, a fürdőszobák és a bárpultos nappali pedig magasfényű járólappal burkolták.
\n Nyílászárók műanyag szerkezetűek, ablakai hő és hangszigetelt 2 rétegű üveggel szereltek, az élettér világos.
\n A lakásban energiatakarékos, felületi (mennyezeti) hűtési és fűtési rendszert építettek ki, amely egyenletes hőérzetet biztosít.
\n A társasház modern, nagyhatékonyságú hőszivattyús technológiát használ, amely jelentősen csökkenti a fosszilis tüzelőanyagoktól való függőséget.
\n A lakás hideg-meleg vízórával, illetve elektromos mérőórával is felszerelt.
\n A lakások jellemzően magas energetikai besorolással (például A+ vagy A++) rendelkeznek.
\n Az ingatlanhoz kötelezően vásárlandó továbbá 1 db teremgarázs beálló, illetve egy tároló, melyeknek együttes ára 15.000.000 Ft
\n
\nAMIT A HÁZRÓL TUDNI KELL:
\n️ 7 emeletes épület, amelyben összesen 80 lakás és egy mélygarázs kapott helyet.
\n️ Az épület homlokzata tagolt, a földszinten és a felső szinteken kőburkolattal díszített.
\n️ Az utcafronti és udvari lakások többsége is rendelkezik erkéllyel vagy terasszal.
\n️ A tervezésnél figyeltek a benapozottságra, a felső szinteken nagy alapterületű tetőteraszok kerültek kialakításra.
\n️ Az épület alatt saját mélygarázs található, ahol tágas parkolóhelyek és széles közlekedők segítik a közlekedést.
\n️ A társasház biztonsági beléptető rendszerrel és kamerás megfigyeléssel védi a lakók nyugalmát.
\n️ Az épület SMART közösségként működik, ahol az automatizált világítás és a mozgásérzékelők segítik az energiatakarékosságot és a kényelmet.
\n️ A ház saját, zöld belső udvarral rendelkezik, ami csendes pihenőhelyet biztosít a város közepén
\n
\nKÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS:
\n Budapest XIII. kerülete, Lőportárdűlő, Csata utca.
\n Kiváló lokáció, ahol a városi kényelem és a jó elérhetőség erősen találkozik.
\n Az 1-es és a 14-es villamos megállói mindössze 5 perces sétával elérhetők.
\n A legközelebbi metróállomás (M3 - Árpád híd vagy Forgách utca) kb. 10 perces sétára található.
\n A Váci úti irodafolyosó és a Róbert Károly körút közelsége révén a belváros és az autópályák is gyorsan megközelíthetők.
\n A Margit sziget villamossal mindössze 2 megállóra található, így Budapest legnagyobb zöldfelülete percek alatt elérhető.
\n A megújult dagály fürdő- és uszodakomplexum szintén a karnyújtásnyira van.
\n A közelben számos élelmiszerbolt (pl. Lidl, Aldi, Penny) és kisebb üzletek, valamint szolgáltatók találhatók.
\n A Westend Shopping Center metróval vagy autóval 10 percen belül elérhető.
\n A terület folyamatosan újul meg, az AngyalZÖLD program keretében a kerület kiemelt figyelmet fordít a közterek és parkok színvonalas fenntartására.
\n
\nAZ INGATLAN MEGTEKINTHETŐ:
\n Személyesen,
\n Irányítható 3D Websétával,
\n Online, személyes bejelentkezéssel.
\n
\nFINANSZÍROZÁSBAN ONLINE ÜGYINTÉZÉSSEL IS SEGÍTÜNK!
\n️ Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti az összes bank és hitelintézet ajánlatát.
\n️ Önnek csak annyi a dolga, hogy egyeztet munkatársunkkal, majd kiválasztja a hosszú távon is legkedvezőbb konstrukciót.
\n️ Szakértőink 20 év tapasztalattal, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel és teljes körű CSOK Plusz és OTTHON START program ügyintézéssel várják.
\n️ Időpont-egyeztetéssel munkaidő után is elérhetők.
\n
\nKifejezetten keresett ingatlan, EGYEDI LEHETŐSÉG, ne maradjon le róla!
\nÉrdeklődés esetén VÁROM HÍVÁSÁT a hét minden napján!
\n
\nEz az ingatlan a Felező csomag megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.
Hirdető adatai
|
Képek
|