Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, XVIII.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5776269
Ingatlan adatai
Irányár: 49 900 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 100 m2
Fűtés: -
Állapota: felújítást igényel
Szobák száma: 3
Építés éve: 1970
Szintek száma: 1
Részletes leírás
ALAKÍTSA ÚJ OTTHONÁT SAJÁT IGÉNYEI SZERINT!

XVIII. kerület Szemeretelep egyik csendes, rendezett mellékutcájában eladó egy 100m2-es, teljes felújítást igénylő, téglából jól megépített, jól alakítható, akár két generáció számára is alkalmas családi ház, 332m2 területű telekkel.

A ház két bejárattal rendelkezik, két külön lakrészre osztott. A nagyobbik lakrészben két tágas szoba, egy ablakos konyha, egy étkező, egy fürdőszoba+wc, és az ezeket összekötő közlekedő helyiség találhatóak, míg a kisebbik lakrészben egy szoba, és egy konyha kapott helyet. A ház jól alakítható, akár egy, akár két külön lakótér kialakítása esetén is.

Az épület jelenlegi állapotában teljes felújítást igényel. Egy korábbi tűzeset következményeképpen beltere teljes renovációra szorul. A tetőzet egy része szintén megégett, melynek cseréje, helyreállítása tekintetében tulajdonosa jelenleg aktuális vállalkozói árajánlattal is rendelkezik, mely szerint kb. 6 millió forintos költséggel helyreállítható.
Felújítása során, mivel a helyiségek kiosztása is könnyen módosítható, egy kifejezetten tágas terekkel rendelkező, otthonos családi ház alakítható ki családosok, összeköltözők, akár két generáció számára is.

A házhoz 332m2 telek tartozik, mely elegendő helyet kínál pihenő, sütögetőhely, játszótér, veteményes számára is. Gépkocsibeállás, térkövezett területen jelenleg is megoldott, több autó számára is.

A környezet csendes, kertvárosi, szép házakkal övezett. Az elátottság a csendes hely ellenére kiváló, óvoda, iskola, kisebb és nagyobb üzletek, orvosi ellátás, kikapcsolódási, sportolási lehetőségek könnyen és gyorsan elérhetőek.
A közelben megálló autóbusz és villamosjárattal átszállás nélkül elérhető többek között a kerület városközpontja, és a Határ úti metróállomás is. A Szemeretelep vasútállomás is könnyen elérhető, ahonnan (Budapesti tömegközlekedései bérlettel használahatóan) ahonnan a Nyugati pályaudvarra is beutazhatunk könnyen és gyorsan.

Az ingatlan irányára: 49,9 M Ft

Irányár: 49900000 Ft

Referencia szám: HZ091874
További adatok
Telekterület: 332 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: lakáshoz van kültéri parkoló
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Corvinnegyed
Kapcsolattartó: Borbély Ádám
Hirdető telefonszáma: +36306317883
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: