Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, XXI.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5780538
Ingatlan adatai
Irányár: 172 000 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 160 m2
Fűtés: gáz (cirko)
Állapota: felújított
Szobák száma: 6+1
Építés éve: 2000
Szintek száma: 2
Részletes leírás
Eladó egy szép, kiváló elosztású, két külön épületben összesen 160 nm lakótérrel rendelkező ingatlan gyönyörű gondozott kerttel Csepel egyik legkedveltebb részén, kertvárosi hangulatos környezetben.

A közel 600 nm-es telken egymással szemben két ház található, egy nagy és egy kisebb, lehetőséget nyújtva akár két generációnak is a kényelmes együttélésre.

A nagy ház 122 nm-es, kétszintes, duplakomfortos, az alsó szinten egy tágas 35 nm-s nappali, konyha+étkező, előszoba, fürdő, mosdó és egy praktikus tároló szoba került kialakításra.

Az emeleten, ahova egy esztétikus és műszakilag nagyon jó minőségű lépcsőn lehet feljutni, két hálószoba, egy nagy fürdőszoba, egy világos, tágas előtér és egy mosdó található. Mindkét hálószobába légkondíciónáló került beépítésre. A házban mindegyik fürdőszoba és mellékhelyiség ablakkal rendelkezik. A ház szigetelt, műanyag nyílászárókkal, lehúzható redőnyökkel.

A nagy házzal szemben a telek másik oldalán található egy kisebb, 38 nm-es ház, amely 3 éve lett kialakítva, újszerű állapotú, ízlésesen es praktikusan berendezve. Benne található egy tágas fürdőszoba, amerikai konyhás nappali, hálószoba és dolgozósarok. Felnőtt gyermek vagy fiatal pár részére vagy idős szülő számára ideális lehetőség, hogy a családdal együtt, de mégis elkülönülten lakjon. De irodának vagy rendelőnek is kiváló.

A gyönyörű, gondozott kertben egy faház is található a kerti eszközök tárolására. Mellette közvetlenül helyet kapott egy fedett kerti grillezésre kialakított fedett kiülős rész.

A nagy ház bejárata előtt van egy nagy terasz kihúzható napellenzővel - bármilyen napszakban tökéletes lehetőséget nyújt pihenésre, remek akár egy reggeli kávézáshoz, akár egy hangulatos esti borozgatáshoz. Kellemesen lehet eltölteni itt az időt a családdal vagy baráti társasággal.

A kert gyönyörű, ápolt, kerti öntözővel, fúrt kúttal. Az udvarra történő beállás autóval könnyen megoldható az elektromos kapun át.

Az utcában is mindig van hely parkolásra, így ez nem lehet akadálya egy nagyobb összejövetel megszervezésének sem.

A környék nyugodt és csendes, könnyen megközelíthető a belváros, a közvetlen közelben buszmegálló, óvoda található. Nagyon kedvesek a szomszédok.

További kérdésekkel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal a hét bármely napján.
M299841
További adatok
Telekterület: 572 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: lakáshoz van kültéri parkoló
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: otpip.hu - Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda
Kapcsolattartó: Szombay Alfréd
Hirdető telefonszáma: +36306609459
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: