Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, VIII.kerület 
Salétrom utca 

Hivatkozási szám: 5813803
Ingatlan adatai
Irányár: 89 900 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 78 m2
Fűtés: gáz (cirko)
Állapota: felújított
Szobák száma: 3
Építés éve: 1890
Szintek száma: 1
Részletes leírás
NAPFÉNYES, TÁGAS, POLGÁRI HANGULATÁBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS, A RÁKÓCZI TÉRTŐL 1 PERCRE!

VIII. kerületben, a Rákóczi tértől és a Nagykörúttól egyaránt 1 percnyire, a Salétrom utcában, tégla építésű társasház 2. meletén eladó egy kifejezetten napfényes, polgári értékeinek megtartásával felújított, jó állapotnak örvendő, kiváló elrendezésű, 78m2-es, 2+1fél szobás, tágas tereket kínáló lakás, akár berendezetten is.

Az ingatlanban egy kifejezetten tágas, közel 30m2-es nappaliszoba, két hálószoba, egy étkezőnek is helyet adó konyha, egy fürdőszoba, egy külön wc, egy előszoba, és egy praktikus kamra/gardrób helyiségek kaptak helyet. A helyiségek mindegyike ablakos, így a lakás reggeltől estig kifejezetten napfényes.
Elrendezése okán kitűnő választás szinte minden élethelyzetben, mivel szinte minden helyiség, kiemelve a hálószobákat, külön bejáratú.
3,9 méteres belmagasságának köszönhetően a lakás hasznos területe galériákkal is növelhető - jelenleg a legkisebb dolgozószobának, gardróbszobának használt szoba galériázott is.

A lakásban az elmúlt évek során számtalan felújítás valósult meg. A teljes falon belüli gépészet cserélve lett, így a villany, víz, csatornahálózat felújítása egyáltalán nem indokolt. Emellett tulajdonosa kicserélte a fűtésrendszert (újszerű kondenzációs cirkó szolgáltatja a fűtést és a melegvizet), a burkolatok, szerelvények, szaniterek nagy részét is, új gépesített konyhabútort építtetett be. A felújításoknak köszönhetően az ingatlan jó állapotnak örvend, jelenlegi állapotában is beköltözhető.

A lakás igény esetén berendezetten is birtokba vehető, a tulajdonos a benne található berendezési tárgyakat (a személyes holmikat és az antik bútorokat leszámítva) szívesen az új tulajdonos rendelkezésére bocsátja.

Az ingatlan kivételesen remek fényviszonyokkal rendelkezik, a két nagyobb szoba nyugati tájolású, csendes utcára néz, míg a másik oldalon található helyiségek a trásasház szintén csendes udvarára néznek. A ház két lépcsőházzal rendelkezik, melynek köszönhetően a bejárati rész mellett egyetlen folyosószomszéd van - így a folyosó egy részét teraszként, hangulatos kiülőként is hasznosíthatjuk.

A társasház kalsszikus, századfordulón épült, rendezett lakóközösségű, nem nagy lakásszámú. A közös területeket, így a kapualjat, lépcsőházat folyamatosan rendben és tisztán tartják. A házban számos műszaki felújítás megtörtént (pl. gázvezetékek cseréje, kémények felújítása), továbbá a társasház jelentős megtakarítással is rendelkezik. A belső homlokzat esztétikai felújítása részben már megvalósult, konkrét és elfogadott tervek vannak a további esztétikai felújítások elvégzésére is.

A környék ellátottsága ideális. A kapun kilépve 1 perc sétával elérhető a Nagykörút és a Rákóczi tér is. Az M4 metró a téren áll meg, az M2 és M3 vonalak is könnyen és gyorsan elérhetőek - természetesen a 4-6-os villamos is egész nap hatékony és gyors tömegközlekedési lehetőséget kínál. Oktatási intézmények, orvosi ellátás, kisebb és nagyobb üzletek, bevásárlóközpontok, kikapcsolódási, sportolási lehetőségek pár perces távolságra mind elérhetőek.

Az ingatlan irányára: 89,9 M Ft

Irányár: 89900000 Ft

Referencia szám: LK040699
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Corvinnegyed
Kapcsolattartó: Borbély Ádám
Hirdető telefonszáma: +36306317883
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: