Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Pécsely 
 

Hivatkozási szám: 5843218
Ingatlan adatai
Irányár: 24 990 000 Ft
Típus: telek
Kategória: eladó
Alapterület: -
Fűtés: -
Állapota: -
Szobák száma: -
Építés éve: -
Szintek száma: -
Részletes leírás
CSENDES, HEGY TETEJI TELEK A BALATON-FELVIDÉKEN

Pécselyen, a Derék-hegyen eladó több, mint 2 hektáros erdővel borított telkek jó megközelítéssel.

Az 1/1 tulajdonú fásított terület és rét megnevezésű telek 1374 m2 nagyságú (Mk-1), a vele szomszédos erdő és legelő/út megnevezésű telek 23767 m2 nagyságú (Má-3), a külterületi telkek két kilométerre találhatóak Barnagtól, jó minőségű zúzott köves úton közelíthető meg. A telken megy keresztül a Balatoni Kék Túra, valamint számos más túrista és kerékpáros útvonal.

A telkek HÉSZ szerinti besorolása:

- Má-3 (tájgazdálkodási általános mezőgazdasági övezet): az övezetben jelenleg új épület nem helyezhető el.
egy telken legfeljebb egy kerti építmény helyezhető el. Lakókocsi, lakókonténer, mobilház, egyéb mobil jellegű építmény még átmenetileg sem helyezhető el.
-Mk-1 (kertes mezőgazdasági terület): a területen jelenleg épület nem helyezhető el, a beépíthető legkisebb terület 3000 m2.
Közművek az ingatlanokon nincsenek.

A telek csendes és nyugodt övezetben, 300 méter feletti területen található, a kisebbik fás, meredek telekről valamint a nagyobbik telek egyes részein a Balaton látható!

Amennyiben a pécselyi telkek felkeltették az érdeklődését, keressen bizalommal bármikor, akár hétvégén is.
További adatok
Telekterület: 25 141 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: gmail.com - Török Ádám ev.
Kapcsolattartó: Török Ádám
Hirdető telefonszáma: 707052046
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: