Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Esztergom 
 

Hivatkozási szám: 5845615
Ingatlan adatai
Irányár: 780 000 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 1 400 m2
Fűtés: gáz
Állapota: felújított
Szobák száma: -
Építés éve: 1998
Szintek száma: -
Részletes leírás
Eladó többfunkciós üzleti ingatlan Esztergomban! Autószalon és szervíz.

Esztergom jól megközelíthető részén, a vasútállomás és a buszvégállomás közelében kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, 4777 m² belterületi telken fekvő üzleti ingatlant!

Az épületet eredetileg autószalonnak és szervíznek tervezték és alakították ki, azonban az évek során többféle funkciót is betöltött: korábban szórakozóhelyként működött, jelenleg pedig kisebb és nagyobb rendezvények helyszínéül szolgál. Emellett a műhelyrésze bérbe van adva, és továbbra is aktívan üzemel.

Az ingatlan összesen közel 1400 m² hasznos alapterülettel rendelkezik, két szinten.
Az alsó szinten található egy 400 m²-es, fűthető csarnok, melyhez konyha, több mosdó és irodahelyiségek is tartoznak, valamint egy külön bejárattal rendelkező, 300 m²-es műhely, amely jelenleg is bérlő által használt.

Az emeleten egy 120 m²-es lakás került kialakításra külön konyhával, fürdőszobával és szobákkal , ezen felül több irodahelyiség, konyha és mosdók is helyet kaptak.
A helyiségek külön-külön megközelíthetők, zárhatók, így ideális lehet akár többféle tevékenység párhuzamos működtetésére is.

Műszaki szempontból az ingatlan megbízható alapokon áll: tégla építésű, beton födémmel és lemeztetővel készült, a fűtés központi gázrendszerrel, radiátoros hőleadással megoldott, továbbá ipari áram is rendelkezésre áll.

Az elektromos kapuval ellátott telephelyen több gépjármű számára biztosított parkolóhely, ami különösen fontos, ha ügyfélforgalommal vagy raktározással járó tevékenységben gondolkodsz.

Ez az ingatlan rendkívül sokoldalúan hasznosítható, így ajánljuk befektetőknek, akik akár több bérlő bevonásával azonnali hozamot realizálhatnak, vállalkozóknak, akik saját telephelyet keresnek, de kiváló választás lehet rendezvényszervezőknek is, hiszen a jelenlegi funkció könnyen továbbvihető!
Alkalmas lehet továbbá autókereskedésnek, műhelynek, fitneszteremnek, oktatóközpontnak vagy akár egy komplett cégközpont kialakítására is.

Ha egy sokoldalúan kihasználható, jól megközelíthető, már működő és részben bérbe adott üzleti ingatlant keres Esztergomban, ez a lehetőség Önnek szól.

Ha az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal várom megtisztelő hívását!

780000000 Ft
Érd.: Papp Gyula 06 30 6810899
papp.gyula@dh.hu

Referencia szám: IP042756
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Esztergom, Lőrinc utca
Kapcsolattartó: Papp Gyula
Hirdető telefonszáma: +36306810899
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: