Részletes leírás
Baján a Kék-tó közvetlen közelében kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező, teljes körűen felújított, 2 szobás nyaralót.
Az ingatlan az árvízvédelmi töltés biztonságos oldalán helyezkedik el, így a Duna vízállása nem befolyásolja a használhatóságát. A 882 m2-es telek szinte közvetlen tóparti – mindössze egy gyalogút választja el a víztől. A környezet csendes, nyugodt, ideális pihenésre, kirándulásra, horgászatra vagy akár hosszabb tartózkodásra is.
Az 50 m2-es, téglaépítésű épület elosztása praktikus és jól kihasználható:
– előszoba,
– konyha–étkező,
– zuhanyzós fürdőszoba WC-vel,
– két külön nyíló hálószoba.
A ház D–NY-i tájolású, 260 cm belmagasságú. A homlokzat és a födém szigetelt, a tetőszerkezet teljes felújításon esett át, kerámia cserépfedéssel. A korszerű, hő- és hangszigetelt műanyag nyílászárók szúnyoghálóval felszereltek.
A fűtés központi, vegyes tüzelésű kazánról radiátoros hőleadással történik, emellett klímával is megoldható a fűtés–hűtés. A szobák alatt elektromos fűtőfólia került kialakításra. A víz- és villanyhálózat felújított, a meleg vizet 80 literes bojler biztosítja.
A telken található egy 21 m2-es, különálló könnyűszerkezetes garázs, amely egy autó számára kényelmes parkolást nyújt. A kert jelenleg parkosításra vár, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki.
Az ingatlan belterületi, a tulajdoni lap szerint zártkert, besorolása: kert és gazdasági épület. Tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!