Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, II.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5926025
Ingatlan adatai
Irányár: 180 000 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 94 m2
Fűtés: elektromos
Állapota: felújított
Szobák száma: 3
Építés éve: 1932
Szintek száma: 1
Részletes leírás
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható.
Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetőség a II. Bem József utcában.

Eladó Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Bem József utcában, egy első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkező nagypolgári lakás, mely két külön bejárattal és két erkélykel rendelkezik így akár két önálló lakás is könnyedén kialakítható.

A tágas, világos ingatlan elrendezése rendkívül praktikus, az ingatlan sokféle célra hasznosítható, ideális befektetésnek, rendelőnek, irodának, ügyvédi praxisnak vagy többgenerációs otthonnak is.

A lakáshoz pincetároló is tartozik.

Elrendezés és jellemzők:
A főbejáraton keresztül egy előszobába érkezünk, ahonnan jobbra egy 18 m²-es, tágas hall nyílik, amely központi térként funkcionál, balra egy különálló gardrób, illetve egy fürdőszoba kapott helyet. A hallból két nagy szoba nyílik: egy 28 m²-es szoba, amelyhez egy 4 m²-es erkély tartozik. Ez az erkély részleges dunai panorámát kínál, ritkaság az ilyen elhelyezkedésű lakások esetében, valamint egy másik, 25,5 m²-es szoba, amely szintén rendkívül világos és jól alakítható.

A második, külön bejárat (a korábbi cselédbejárat) egy kisebb előszobába vezet, ahonnan nyílik a konyha, kamra, külön WC, valamint egy csendes, belső udvarra néző szoba, amelyhez tartozik egy 2 m²-es erkély zöld kilátással.

Főbb előnyök:
- két teljesen külön bejárat jól elkülöníthető életterek
- két erkély: az egyik a belső udvarra néz, csendes, zöld környezetre, a másik részleges dunai panorámát kínál
- 3 méteres belmagasság, nagypolgári hangulat
- tágas terek, világos helyiségek
- külön gardrób, fürdőszoba, WC és kamra
- lakáshoz tartozó pincetároló
- jó állapotú társasház
- jól szigetelt
- csendes, mégis frekventált elhelyezkedés

Lokáció és környék:
A Bem József utca az egyik legkeresettebb, elegáns budai lokáció, közel a Duna-parthoz és a város szívéhez.
Néhány perc sétával elérhető a Duna-part, Margit híd, Batthyány tér (M2 metró, H5 HÉV), Millenáris Park, Mammut Bevásárlóközpont, Mechwart liget

A környéken irodaházak, szállodák, éttermek, kávézók, boltok és szolgáltatók biztosítják a kényelmes életvitelt.

Kiváló közlekedés:
1 perc a fonódó villamoshálózat (17-es, 19-es, 41-es), 3 perc a 4-es és 6-os villamos (Margit körút), 5 perc a Batthyány tér M2 metró, H5 HÉV, 11-es, 39-es, 111-es buszok

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget egy patinás, mégis sokoldalúan hasznosítható nagypolgári lakásra Budapest egyik legjobb lokációjában.

Ha kérdésed van, vagy szeretnél megtekintést egyeztetni, keress bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!



https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK064119
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: 6 m2
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Kispest
Kapcsolattartó: Drevnó Béla
Hirdető telefonszáma: +36703077503
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: