Részletes leírás
Felújított, bútorozott polgári lakás a Városliget szomszédságában – azonnal költözhető otthon vagy kiváló befektetés!
Budapest XIV. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Gizella úton kínálunk megvételre egy 45 m²-es, földszinti, másfél szobás, polgári lakást, amely szép, felújított állapotban, bútorozottan, azonnali birtokbaadással várja új tulajdonosát.
Lakás jellemzői
Alapterület: 45 m²
Elrendezés: másfél szoba
Elhelyezkedés: földszint
Állapot: esztétikailag és műszakilag is szépen felújított
Bútorozottság: a lakás teljes bútorzattal eladó
Tulajdonviszony: 1/1 tulajdon, teljesen tehermentes
Birtokbaadás: azonnal költözhető
A felújítás során a lakás modern, ízléses megjelenést kapott, így az új tulajdonos külön beruházás nélkül költözhet be vagy akár azonnal kiadhatja.
Elhelyezkedés és infrastruktúra
A Gizella út a Zugló egyik legjobban megközelíthető és legkedveltebb utcája, amely kiváló infrastruktúrával rendelkezik.
A közelben megtalálható:
-Városliget – Budapest egyik legnagyobb és legszebb parkja, sétákhoz, sporthoz, kikapcsolódáshoz
-Puskás Aréna és a Városligeti intézmények bevásárlási lehetőségek, élelmiszerboltok, gyógyszertárak
éttermek, kávézók ,óvodák, iskolák
A közlekedés kiemelkedő:
-több villamos- és buszjárat a közelben
-trolibusz megállók néhány perc sétára
-gyors elérés a belváros felé
-könnyű kapcsolat az M2-es metróhoz és a Keleti pályaudvarhoz
Kinek ajánljuk?
-első lakás vásárlóknak, akik egy jó állapotú, azonnal költözhető otthont keresnek
-befektetőknek, hiszen a környék kiadhatósága kiváló
-városi életet kedvelőknek, akik szeretnének a Városliget közelében élni
Ez a lakás ritka kombinációja a polgári hangulatnak, a jó állapotnak és a kiváló lokációnak – olyan ingatlan, amely értékálló befektetés és szerethető otthon is egyben.
Ha szeretné személyesen is megtekinteni ezt a különleges zuglói lakást, keressen bizalommal!
Alaprajz hamarosan feltöltésre kerül!
Fórizs Ingatlancentrum - Otthonteremtés Szívvel és Szakértelemmel