Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Egyházasrádóc 
Kossuth Lajos utca 

Hivatkozási szám: 5933179
Ingatlan adatai
Irányár: 79 500 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 100 m2
Fűtés: -
Állapota: új
Szobák száma: 4
Építés éve: 2027
Szintek száma: 1
Részletes leírás
Egyházasrádócon, családbarát kialakítású, új építésű ikerházak ELADÓK!

A község a 86-os főút mellett fekszik, Körmendtől 8 kilométerre északra, Szombathelytől 17 kilóméterre délre, az Osztrák határ közelében, a Szombathely-Szentgotthárd vasútvonal is érinti.

A település egyik rendezett utcájában kerülnek kialakításra az igényes megjelenésű, magas műszaki tartalommal bíró házak. Telkenként két lakóegység kerül kialakításra egymástól teljesen elválasztva, egyenként kizárólagos használatú kertekkel. A lakóépületek nettó alapterülete 90,39 nm, közéjük 1-1 autó elhelyezésre szolgáló, (25,4 m2) fedett autóbeálló kerül. A házak itt érnek össze, lakóhelyiség falai nem érintkeznek egymással, továbbá egy-egy felszíni gépkocsibeálló is kialakításra kerül. A házak mindegyikénél nyitott 20,4 nm alapterületű tornác jellegű fedett terasz szolgálja a teljes kényelmet, közvetlen kapcsolattal a nappaliból.

2/A épület: 3 hálószoba, konyha-nappali-étkező, fürdőszoba káddal és wc-vel, zuhanyzós fürdőszoba, vendég wc, közlekedő, háztartási helyiség és szélfogó kerülnek kialakításra. Az otthon melegéről és a melegvíz-ellátásról korszerű hőszivattyú gondoskodik, termosztát vezérlésű padlófűtéses rendszerrel... A telek első részére épülő ingatlanhoz 641 m2 kizárólagos használatú telekhányad tartozik. Várható műszaki átadás 2027 I. negyedév

Az ingatlan néhány jellemzője:
- Porotherm 30-as téglafalazat-15cm homlokzati hőszigetelés-Porotherm 10-es válaszfal-ZENIT MAX GRAFIT RESISTOR betoncserép-BOSCH levegő-víz szétválasztott hőszivattyú-Padlófűtés-Igénynek megfelelő, választható szaniterek és burkolatok- látványterveknek megfelelő térkövezés és kerítéselemek...
(bővebben a műszaki leírásban)

Opcionálisan egyéb extra igények kivitelezésére is van lehetőség, megegyezés szerint, árajánlat alapján. Az ingatlan vételára 79.500.000.Ft + 5% Áf
(bruttó 83.475.000-Ft)
A fizetési ütemezés és a finanszírozási lehetőségek vevőre szabhatóak. Igénybe vehető kedvezmények: Babaváró, OTTHONstart, CSOKplusz + támogatott hitelek (Pénzügyi szakértő kollégánknál díjmentes tájékoztatás.)

További információért és megtekintésért keressen bizalommal, és ne feledje hogy vevőinknek minden szolgáltatásunk INGYENES!

Referencia szám: PR022893/HZ/30213
További adatok
Telekterület: 641 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: 20 m2
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Őrség
Kapcsolattartó: Tompa László
Hirdető telefonszáma: +36209433979
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: