Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Esztergom 
 

Hivatkozási szám: 5937107
Ingatlan adatai
Irányár: 49 900 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 56 m2
Fűtés: távfűtés
Állapota: felújított
Szobák száma: 3
Építés éve: 1975
Szintek száma: 1
Részletes leírás
BÉKE TÉR, FÖLDSZINT, LAKÁS!!!

Eladásra kínálok Esztergom kedvelt részén, a Béke téren egy 56 m2-es 1+2 fél szobás lakást. A szobák külön nyílnak a közlekedő részből, ablakaiból a Bazilikát is megpillanthatjuk.
A konyha ablakából rálátni a szép zöld-növényes, ingyenes parkolóra. A háztömb csúsztatott zsalus, felújítási programos, 15 cm szigetelést kapott. A lakás válaszfalai téglából épültek.

A tágas nappali szép világos, itt a nagy ablakot kicserélték új műanyagra. Fűtése házközponti, új lapradiátorokkal rendelkezik. Külön van a WC, fürdőszoba és egy kis spejz. A környék kitűnő, kedvelt része Esztergomnak, minden karnyújtásnyira van.

Az ingatlanhoz tartozik még egy közel 3 m2-es tároló. A lépcsőház tiszta, rendezett. A lakás felújítása, modernizálása a leendő tulajdonosra vár.
Ha hasonló ingatlant keres és rendelkezésre áll a megfelelő önerő is, várom érdeklődő hívását.

VEVŐINKNEK MINDEN SZOLGÁLTATÁS INGYENES!
Díjmentes Credipass hitelközpontunk bank semleges tanácsadással, államilag támogatott kamatozású hitelkonstrukciókkal és teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésükre térítésmentesen! A vásárláshoz Családi Otthonteremtési Kedvezmény (CSOK), Otthon Start (3%) is igényelhető a megfelelő feltételekkel!
Jöjjön el egy díjmentes tanácsadásra.
Érd.: Gibizer Gabriella +36-(20) 952 4919
gibizer.gabriella@dh.hu

Referencia szám: LK062194
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: utcán, közterületen
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Esztergom, Lőrinc utca
Kapcsolattartó: Gibizer Gabriella
Hirdető telefonszáma: +36209524919
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: