Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, XIX.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5940120
Ingatlan adatai
Irányár: 52 900 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 61 m2
Fűtés: gáz (cirko)
Állapota: felújított
Szobák száma: 2
Építés éve: 1980
Szintek száma: 1
Részletes leírás
Szeparált, kertkapcsolatos, külön bejáratú földszinti 2 szobás lakás eladó egy 3 lakásból álló téglaszerkezetű társasházban Kispest szívében!

Budapest XIX. kerület (Kispest) Nádasdy utcában, közvetlenül a Wekerle telep mellett eladó ez az összközműves, téglából épített 3 önálló lakásból álló családi ház földszinti nagyobb lakása.

727 nm-es telken álló 2 földszinti és egy emeleti lakást magában foglaló társasház földszinti nagyobb lakása belső elrendezését tekintve nagyon jó elosztású, 61,3 m2-es nettó fűtött hasznos alapterülethez 50 m2 saját telekrész tartozik.

Műszaki tartalom:
vízszigetelt betonsáv-alap,
- tégla épületszerkezet,
- vasbeton födémszerkezet,
- a nyílászárók cseréje részlegesen valósult meg.

Az ingatlan sajátosságai:

a földszinten két lakás található, az épület két szélén (a két lakás között az emeleti lakás földszinti bejárata, előtere és emeletre vezető lépcsőtere foglal helyet)
ez a fölszinti nagyobb lakás (utcafronti bejárattal) nettó 61,3 m2 alapterületű, 6 helyiségből áll (előtér, előszoba, konyha, utcafronti hálószoba, fürdőszoba WC-vel, kertre néző nappali),
Eladó a vevővel / vevőkkel ügyvédi használati megosztást készít.

Az ingatlan kitűnő elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, az ingatlan előtt közlekedik a 194-es és a 194B autóbusz, valamint a 948-as és 999 éjszakai buszjárat (100 méteren belül van ezen autóbuszok Batthyány utcai megállója), 550 méterre a Nagykőrösi út és az 54-es, illetve 55-ös autóbusz Batthyány utcai megállója, ahonnan 18 perc alatt a Boráros téren vagyunk, vagy épp szintén tömegközlekedéssel 13 percre (autóval 6 percre) a Shopmarktól, alig 1100 méterre az Ady Endre utca (Templom tér), ahol könnyedén elérhető a 42-es villamos, a 68-as-, 132E és a 268-as autóbusz.

Nem érdemes autóba ülni, ha az új tulajdonos épp játszótérre szeretne menni, hiszen alig 200 méterre található a Hunyadi téri játszótér, vagy épp a Kis Tigris fagyizó.

900 méteren belül található a Kék Pingvin Angol-Magyar Családi Bölcsőde, a Tarka-Barka Óvoda, a Gyulai István Általános Iskola, vagy épp a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, ezen kívül karnyújtásnyira van a kispesti Kormányablak, az Ormos Intézet, gyógyszertárak, közintézmények, dohányboltok, kisboltok.

Állok rendelkezésére! Nézze meg és tegyen ajánlatot!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.



52900000 Ft
Dobrovenszki Ádám 06703698649
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Home Center
Kapcsolattartó: Dobrovenszki Ádám
Hirdető telefonszáma: +36703698649
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: