Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, X.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5942814
Ingatlan adatai
Irányár: 81 900 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 73 m2
Fűtés: gáz (konvektor)
Állapota: felújított
Szobák száma: 3
Építés éve: 1920
Szintek száma: 1
Részletes leírás
A 10. kerületben, Ligettelken, egy felújított, 76 nm-es, 3 szobás, napfényes lakás, két külön bejárattal, lekeríthető udvarrésszel, saját tárolóval, rendezett társasházból, beépíthető padlástérrel, kiváló bevásárlási és tömegközlekedési lehetőségekkel ELADÓ!

Az ingatlan elosztása kiváló, áll 3 szobából, egy étkezős konyhából, fürdő+WC-ből, valamint egy külön WC-ből. A lakáshoz tartozik egy 15 nm nagyságú, zárható pincehelyiség, valamint a lakás előtti kb. 20 nm nagyságú udvarrész le is keríthető. A fűtésről gázkonvektorok, a meleg víz ellátásról villanybojler gondoskodik. A fürdőben és a WC-ben páraelszívó, a konyhában szagelszívó működik. A lakást nagy belmagasság, magas nyílászárók és jó fényviszonyok jellemzik.

Az ingatlanban 3 éve történt egy nagyobb felújítás, amikor a teljes aljzat és a falak külső és belső lábazata is víz és hőszigetelést kapott, a falakat kívülről újból körbe is betonozták. A lakásban kicserélték az összes víz és villanyvezetéket, valamint a burkolatokat is, illetve új konyha került kialakításra.

A lakás az elrendezésének köszönhetően akár két, külön bejáratú lakrészre is bontható, illetve a padlástér is beépíthető, ezt már a házban más lakó is megcsinálta, természetesen a társasház hozzájárulásával.

A társasház rendezett, néhány éve megtörtént a tetőszerkezet felújítása, illetve megtakarítással is rendelkeznek, amelyből már a következő felújítást tervezik elvégezni. A közös költség 15.000 Ft, amely tartalmazza a szemétszállítás díját is.

A környék közlekedés és ellátottság szempontjából is kiváló, 5 perces sétatávolságon belül elérhető Spar, Penny, Príma, gyógyszertár, zöldséges, Posta, számos kis és nagy üzlet valamint a helyi kormányhivatal és a polgármesteri hivatal is. 15 perc tömegközlekedéssel elérhető több jóhírű bölcsőde, óvoda, általános iskola és gimnázium. A Kőbánya alsó vasútállomás gyalog 5 perc, ahonnan a Nyugati pu. 15 perc alatt, Kőbánya-Kispest vasútállomás pedig 10 perc alatt elérhető, illetve itt közlekednek a 9, 95, 195, 151, 117, 217, 162, 262, 185 buszok, a 73-as troli valamint a 3, 28, 28A, 62 és 62A villamosok is. A kerületben a Csajkovszkij park, a frissen felújított Óhegy park és sportliget is megtalálható.

Az ingatlanban lévő bútorok sorsa adott esetben megegyezés tárgyát képezi. A vásárláshoz jelzáloghitel nem akadály! További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!
További adatok
Telekterület: -
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: utcán, közterületen
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: dh.hu - Vécsey utca (Pesterzsébet)
Kapcsolattartó: Tóth Ottó Oliver
Hirdető telefonszáma: +36300830406
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: