Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Pécs 
 

Hivatkozási szám: 5953838
Ingatlan adatai
Irányár: 138 000 000 Ft
Típus: lakás (tégla)
Kategória: eladó
Alapterület: 235 m2
Fűtés: gáz (cirko)
Állapota: felújított
Szobák száma: 8+1
Építés éve: 1984
Szintek száma: 2
Részletes leírás
Négy lakásos társasház egyben eladó Pécsen a Rigóderi városrészben!

A ház egy TELJESEN SÍK, összközműves 1319 négyzetméteres telken áll. Az utca csendes, mivel nincs átmenő forgalom.

Az ingatlan 2 nagy részből áll.

A ház áll egy 88 négyzetméteres házrészből, amelyhez egy tartozik egy 16 négyzetméteres terasz, valamint egy 36 négyzetméteres könnyűszerkezetes dupla garázs.
Konyha-étkező, spájz. A galériás nappaliból nyílik 3 szoba valamint 1 félszoba. Különálló fürdő és WC. Gardrób is van.

Az emeleten található egy 82 négyzetméteres lakás, galériás konyha-étkező, fürdő, külön WC, nappali, hálószoba felosztásban + 8 négyzetméteres erkély.
A földszinten van egy jelenleg irodának kialakított, de lakásnak visszaalakítható 47 négyzetméteres 3 helyiségből + fürdő-wc-ből álló házrész, terasszal.

Továbbá a földszinten helyezkedik el egy 21 négyzetméteres kisebb iroda is, mely külön bejárattal közelíthető meg.

Mind a négy rész külön bejárattal rendelkezik. Klimatizáltak, külön gázóra, villanyóra, víz főmérő és almérők. Az irodának és az emeleti lakásnak közös gázórája van ami almérővel leválasztható.

Az ablakok nagy részét fa, vagy műanyagra cserélték redőnnyel. A konyhák gépesítve vannak.

Csak fantázia kérdése, hogy az új tulajdonos mire fogja használni a társasházat.

Csak egy ? két ötlet a felhasználásra:

Sokgyermekes család részére

2-3 generációs családnak, önálló lakásokkal

Orvosi rendelőnek + lakásoknak

Sok helyiséget igénylő (pl. könyvelő) irodának

Vállalkozás minőségi szállásának

Rövid ideig tartó (Airbnb) vendéglátásra is lehet üzemeltetni.

2 köbméteres ciszterna gyűjti az esővizet a kert öntözéséhez. A pincében állandó 17 fokos hőmérséklet van. A kertkapu autós bejárója és a garázskapú távirányítással működik. Sok autóval lehet parkolni ingyenesen a ház körül.

Összegezve: a fűtésről gáz cirkó berendezés gondoskodik radiátorokon keresztül. Egyes helységekben gáz konvektorok vannak. 4 klímberedezés hűti-fűti a helyiségeket. A meleg vizet villanybojlerek biztosítják.
Teljesen tehermentes, 3 hónap alatt birtokba vehető. A bútorok egy részét itt hagyja a tulajdonos megegyezés szerint.
Referenciaszám: M332297

138000000 Ft

Referencia szám: M332297
További adatok
Telekterület: 1 319 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: garázs
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: otpip.hu - Pécs Király utca 75 - OTP Ingatlanpont Iroda
Kapcsolattartó: Vincze László György
Hirdető telefonszáma: +36209384141
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: