Ingatlan Televízió
Ingatlan Televízió
további hirdetések
adatlap bezárása

Budapest, XXIII.kerület 
 

Hivatkozási szám: 5958767
Ingatlan adatai
Irányár: 37 900 000 Ft
Típus: ház
Kategória: eladó
Alapterület: 55 m2
Fűtés: egyéb
Állapota: felújítást igényel
Szobák száma: 2
Építés éve: 1940
Szintek száma: 1
Részletes leírás
***BEFEKTETŐK FIGYELEM!!! Kiváló lehetőség Soroksáron! ***
Eladó egy sok lehetőséget rejtő ingatlan Soroksár csendes jól megközelíthető részén!
Az ingatlan jelenleg 2 különálló lakrészből áll, amelyet igény szerint könnyedén egyben nyithatók így akár egy tágas családi otthon, akár befektetési célra kialakított ingatlan is megvalósítható.
A házhoz tartozik kert, amely számos lehetőséget kínál pihenésre vagy további fejlesztésre emellett egy külön tároló is rendelkezésre áll, amely praktikus megoldást nyújt a kerti eszközök vagy egyéb holmik tárolására, továbbá garzonlakás kialakítására.
A széles utcának köszönhetően a parkolás kényelmes és egyszerű több autó számára is biztosított a hely.
Közlekedés szempontjából kiváló, a HÉV megálló 10 perc sétával elérhető, ahol több bevásárlási lehetőség és egyéb üzlet is található.
Az ingatlan elsősorban befektetőknek ajánlott hiszen kialakítása és adottságai számos hasznosítási lehetőséget kínálnak ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon a hét bármely napján! Ügyvédi és Banki háttérrel állunk vevőink rendelkezésére.
Referenciaszám: M333825
További adatok
Telekterület: 1 009 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: 5 m2
Felszereltség: -
Parkolás: lakáshoz van kültéri parkoló
Kilátás: -
Egyéb extrák:  
Hirdető adatai
Hirdető neve: otpip.hu - Dunaharaszti Bocskai utca 10 - OTP Ingatlanpont Iroda
Kapcsolattartó: Szuna Ferenc
Hirdető telefonszáma: +36-20-939-2198
Honlap: -
 
Üzenetet küldhet a hirdetőnek, árajánlatot tehet az ingatlanra:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet: